Cycloc

Uložte vaše kolo stylově! Cycloc je Angličan tělem i duší, designován v Londýně, vyráběn ve městečku Kent rovněž ve Velké Británii. Designér Andrew Lang si dal opravdu záležet a vyplatilo se. Jeho osobité držáky sklízí jeden úspěch za druhým, za všechny vítězství ceny za nejlepší design na největším cyklistickém veletrhu světa Eurobike v roce 2009 pro držák SOLO a v roce 2014 držák ENDO. Dokonalý design, špičková kvalita zpracování, originalita a vysoká praktičnost. To jsou držáky Cycloc.

CYCLOC ilustrace

Za poslední rok se nabídka držáků Cycloc rozrostla. K bestseleru SOLO přibyl ENDO a hned po něm HERO a LOOP. Všechny držáky se vyrábí v pestré paletě barev, takže si každý hravě najde ten ideální pro jeho potřebu. Šikovným doplňkem k držákům je chytrá gumová páska Cycloc WRAP.

CYCLOC ilustrace

Cycloc SOLO - Vertikálně, horizontálně, silničí kolo, horské kolo 26" 27,5" i 29", fatbike, v obýváku, v garáži, v kanceláři funguje parádně a dělá radost každý den.

Cycloc SOLO movie.

CYCLOC ilustrace

Cycloc ENDO - vertikální držák ideální pro všechny, co mají málo prostoru a hodně kol.

CYCLOC ilustrace

Cycloc HERO - novinka v nabídce Cycloc, horizontální držák, kde je kolo upevněno za pedál. Pro všechny, co chtějí efektivně využít prostor.

CYCLOC ilustrace

Cycloc LOOP - šikovný věšáček nejen na vaše cyklovabavení.

CYCLOC ilustrace

Cycloc WRAP - chytrá a šikovná páska, kterou využijete nejen na kole.

CYCLOC ilustrace CYCLOC ilustrace CYCLOC ilustrace CYCLOC ilustrace

Bojujete s nedostatkem prostoru? Vyřešte to elegantně!

CYCLOC ilustrace

Všechny držáky CYCLOC jsou vyráběny ve Velké Británii z recyklovaného plastu.

Pro další informace můžete navštívit webové stránky značky CYCLOC.

Oficiální stránky