Hirzl

Hirzl je švýcarský výrobce rukavic s dlouholetou tradicí, který se světově proslavil jako výrobce špičkových rukavic pro golfisty. Technologie a postupy pak přenesl i do ostatních sportovních odvětví jako je outdoor a pro nás hlavní cyklistika. Hirzl se specializuje pouze na výrobu rukavic, těch nejlepších rukavic.

Hirzl ilustrace

Vynikající vlastnosti těchto rukavic jsou výsledkem inovativních technologií HIRZL GRIPPP™ a HIRZL SOFFFT™ což jsou speciální zušlechťovací procesy klokaní kůže.

Hirzl ilustrace

Prodyšná membrána na zadní straně ruky, extrémně lehké gelové polstrování, tvarové vložky v dlaních, design s nízkým zápěstím a jedinečný systém sundávání HIRZL, činí tyto rukavice perfektní volbou pro cyklistiku.

Hirzl ilustrace Hirzl ilustrace

Rukavice Hirzl jsou nabízeny ve velikostech XS a XXXL, takže si každý má možnost zvolit perfektně padnoucí velikost. Materiály jsou kvalitní, velmi tenké, tak aby jezdec dokonale cítil kolo.

Hirzl ilustrace

Dalo by se říci náskok díky technologiím. Pro Hirzl je typická posedlost produktem – lidská ruka má své limity a dobrá rukavice je může posunout o kus dál.

Hirzl ilustrace

Technologie HIRZL GRIPPP™ je vyvinutá a využívaná exkluzivně firmou Hirzl. Tato technologie zpracování klokaní kůže je použita u všech modelů rukavic Hirzl. Klokaní kůže je sama o sobě velmi pevná, odolná a zároveň jemná, to je důvod proč se využívá na výrobu závodních kombinéz na silniční motorky a proč je ideální pro výrobu kvalitních rukavic na kolo. Přilnavost rukavic je za sucha 3x a za mokra až 5x větší než u konkurenčních kožených rukavic. Ve srovnání s ostatními kůžemi je síť vláken u klokaní kůže mnohem hustší, což vede k větší pevnosti a je možné použít mnohem tenčí materiál.

Hirzl ilustrace

Technologie SOFFFT™ je také vyvinuta a využívána exkluzivně firmou Hirzl. Hirzl ji využívá u všech svých rukavic. Tato technologie zajišťuje, že klokaní kůže používáním netvrdne a neztrácí tak přilnavost. Rukavice jsou tak příjemné a použitelné po mnohem delší dobu.

Hirzl ilustrace

S ovládáním telefonu v rukavicích se počítá u všech modelů rukavic Hirzl.

Pro další informace můžete navštívit webové stránky značky Hirzl.

Oficiální stránky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies