Sock Guy

SockGuy je parta z Kalifornie, která si dala jasný cíl - vyrábět ty nejlepší funkční ponožky pod sluncem. Jejich ponožky rozmazlují vaše nohy při každém kroku. Komfort a originální design, to jsou základní hodnoty SockGuy. K výrobě používají ultra pevná vlákna a tu nejměkčí vlnu, vaše nohy tak zůstanou v teple, suchu a komfortu bez ohledu na to jak tvrdě makáte.

SockGuy ilustrace

Veselé barvy a vtipné motivy jsou jejich silnou stránkou, ale ne jedinou, tou je především použitá technologie a z toho vyplývající vlastnosti.

SockGuy ilustrace

Ponožky které se hodí i na běžné nošení. Některé typy jsou vlněné, využívající směs Turbo Wool, což je polypropylen s Merino vlnou. Neškrábou, nesvědí, maximálně pohladí. Moderní vlna je špičkový materiál. Turbo Wool je také 5x trvanlivější, než klasická vlna. Většina produkce však využívá směsi Spandex/ Polypropylen /Nylon, tyto ponožky jsou především určeny pro závodní použití a vysoký výkon, tudíž musí mít extra ventilaci a zesílení, což se nesmí odrazit na komfortu. Ponožky jsou upleteny z měkkého vlákna, které zabraňuje vzniku otlaků a puchýřků.

SockGuy ilustrace

Ponožky SockGuy využívají patentovaný Stretch-to-Fit™ systém a Easy-Fit™ náplet, díky tomu dokonale padnou na každou nohu za každé situace.

SockGuy ilustrace

Nikdy vám u nich nehrozí vytahání a nebo že se netrefíte do velikosti, jsou totiž plně elastické a pouze ve dvou velikostech, které díky této vlastnosti plně postačují.

SockGuy ilustrace

V ponožkách od SockGuy se prohání i profesionální závodní týmy.

SockGuy ilustrace SockGuy ilustrace

Všechny produkty Sockguy jsou vyráběny ve Spojených Státech. Co ve Spojených Státech... v Kalifornii!

Pro další informace můžete navštívit webové stránky značky SockGuy.

Oficiální stránky