Squirt

Squirt lubes – Apply Performance

Vznik Squirt lubes tak trochu připomíná pohádku. Tři přátelé na společné vyjížďce – lékárník, inženýr a advokát se rozhodnou vytvořit si svoje vlastní mazivo na řetěz, protože ty stávající jim prostě nevyhovují. V roce 2003 tak světlo světa spatřilo první mazivo na řetěz Squirt na bázi vosku.

Od začátku bylo cílem vytvořit funkční mazivo, které nevychází z ropného základu a nebude na sebe nabalovat nečistoty. Výsledkem bylo mazivo na bázi vosku, které vytváří na řetězu velmi tenkou vrstvu a ten se tak zbytečně nezanáší nečistotami. Díky použití voskového základu je mazivo i ekologické.

Postupem času Squirt rozšířil portfolio svých produktů o mazivo do nízkých teplot, čistič, hygienický ochranný krém a tmel pro bezdušové pláště. Vše samozřejmě biologicky odbouratelné a tudíž šetrné k přírodě. Všechny výrobky se vyrábí v sídle firmy v Jihoafrické republice.

Výrobky Squirt platí ve světové konkurenci za špičku v oboru. Používá je bajková legenda Ned Overand, žijící ikona světové XC scény Julien Absolon, Bart Brentjens a jeho MTB tým, bajkerka Yana Belomoina, Ralph Naef. Na vývoji nových produktů a jejich testování se podílí Holandský bajker Rudi van Houts. V českém rybníku pak tým ČEZ budvar Tábor v čele s vítězem českého poháru v cyklokrosu Janem Nesvadbou. V sezóně 2019 bude výrobky Squirt lubes používat i nově vzniklý team Vitalo Future Cycling Kristiána Hynka.

Produkty:

Mazivo na řetěz na bázi vosku – letní a zimní verze. Squirt nabízí unikátní mazivo na řetěz na bázi vosku. Po nanesení vytváří na řetězu tenký film a neváže na sebe nečistoty. Řetěz tak zůstává čistý po dlouhou dobu, stačí pouze nanést další vosk. To prodlužuje životnost řetězu. Navíc je 100% biologicky rozložitelné a dostupné ve třech velikostech. Nešpiní jako ropná maziva.

Čistič Squirt bike wash Squirt Bike Cleaner je koncentrovaný a biologicky rozložitelný čistič jízdních kol. Koncentrát může být zředěn v poměru 1:25 a stále nabízí velice účinné řešení pro odstranění nečistot. Funguje na bázi vody a neobsahuje žádná organická rozpouštědla.

Balzám Squirt barrier balm Squirt Barrier Balm je ochranný balzám, který na pokožce tvoří neviditelný mikrofilm, je ideálním ochranným balzámem pro cyklistiku a další vytrvalostní sporty. Obsahuje tea tree a lanolin. 

  • odpuzuje vlhkost
  • chrání před třením a chemickým podrážděním
  • pomáhá předcházet odřeninám
  • proti plísním a antibakteriální
  • dlouhotrvající
  • Obsahuje tea tree a lanolin

Tmel Squirt seal SQUIRT SEAL s technnologií BeadBlock® je unikátní tmel, který uvnitř pláště nevysychá a funguje tak jako prevence defektů po celou sezonu. Je schopný zacelit díru až o velikosti 6mm. Je vyroben z přírodního latexu bez amoniaku, tudíže je šetrný k přírodě a dobře se čistí. Obsahuje tři tesnící složky – latex, mikrovlákna a granule. Granule jsou baleny zvlášť a tak si jezdec může namíchat směs podle svého gusta.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies